Nasz zespół

PREZES ZARZĄDU

Jakub Goliszewski

jgoliszewski@folga.com.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Jakub Tomczak

Kierownik ds. sprzedaży i marketingu
+48 723 151 030
jtomczak@folga.com.pl

Mateusz Marcinkowski

Przedstawiciel Handlowy
+48 726 151 067
mmarcinkowski@folga.com.pl

Dawid Borysowicz

Przedstawiciel Handlowy
+48 723 151 093
dborysowicz@folga.com.pl

DZIAŁ KOORDYNACJI PROJEKTÓW

Tomasz Biernacki

Starszy koordynator ds. zatrudnia pracowników
tbiernacki@folga.com.pl
+48726151072

Nazarii Kocherhin

Koordynator ds. zatrudniania pracowników
nazarii@folga.com.pl
+48723151031

Andriy Raychakovskiy

Koordynator ds. zatrudniania pracowników
andriy@folga.com.pl
+48723151044

Vitalii Fedeshak

Koordynator ds. zatrudniania pracowników
vitalii@folga.com.pl
+48726151073

DZIAŁ REKRUTACJI

Eduard Vaida

Specjalista ds. rekrutacji
eduard@folga.com.pl
+48723151036

Vasyl Fedeshak

Specjalista ds. rekrutacji
vasyl@folga.com.pl
+48795417792

Mariia Fedeshak

Specjalista ds. rekrutacji
mfedeshak@folga.com.pl
+48726151062

DZIAŁ LEGALIZACJI POBYTU

Jolanta Taruć

Specjalista ds. legalizacji pobytu
+48 726 151 065
jtaruc@folga.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Monika Borysowicz

Księgowa
mborysowicz@folga.com.pl
+48509303249

Damian Trepanowski

Księgowy
dtrepanowski@folga.com.pl
+48723151046

KADRY

Hanna Mikołajczuk

Starszy specjalista ds. kadr i płac
hmikolajczuk@folga.com.pl
+48692931716

Emilia Modzelewska

Specjalista ds. kadr i płac
emodzelewska@folga.com.pl
+48723151052

Zapraszamy do nas!

Wszystkich zainteresowanych współpracą z firmą Folga zapraszamy do naszej głównej siedziby mieszczącej się przy ulicy Grudziądzkiej 110-114 w Toruniu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej

CZYM SĄ CIASTECZKA? Ciasteczka to niewielkie informacje tekstowe przechowywane w komputerze użytkownika. Wysyłane są poprzez serwer WWW, np. po odwiedzeniu jakiejś strony. Najczęściej są wykorzystywane w celu ułatwienia i zautomatyzowania obsługi witryny. Zawartość plików cookies nie pozwala na identyfikację użytkownika. Pliki cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania na dysku twardym oraz unikalny numer. ZASTOSOWANIE CIASTECZEK Pliki cookies wykorzystywane są do zapisywania drobnych danych użytkownika, co pozwala na automatyczne logowanie, zapamiętanie zawartości koszyka w sklepie internetowym czy też preferencji wyglądu, układu oraz języka witryny. Czasem są elementem liczników odwiedzin, sond oraz anonimowych statystyk, po to, by sprawdzić czy użytkownik z danego komputera został już zliczony przez licznik lub zagłosował w ankiecie.

Zamknij